Café-bar a čajovna Jakara

Adresa:

U Kanálky 4
Praha 2

Spojení:

Jiřího z Poděbrad (200 m)
Vinohradská vodárna (400 m)

Kontakty:

Telefon: 605 177 755 (rezervace)
E-mail: info[at]jakara.cz
Web: www.jakara.cz
Facebook: stránka

Otevírací doba:

Pondělí – Čtvrtek 14:00 – 23:00
Pátek – Sobota 15:00 – 24:00
Neděle 16:00 – 22:00

Nabídka:

Omlouváme se, informace o čajovně zatím nejsou k dispozici.

Další informace:

Omlouváme se, informace o čajovně zatím nejsou k dispozici.

Údaje jsou nepotvrzené, správnost tedy není zaručena.

Komentáře

Místo je to příjemné, ale setkal jsem se s tak naprosto strašnou obsluhou jako nikdy v životě. Čaj nám přinesl do půlky konvičky (necelých 0,2l) a tvrdil nám, že je to 0,4l, a vodnici přinesl v tak strašném stavu, že byla nekouřitelná. Po slušném vyjednávání o to, aby to bylo předěláno, nebo abych si mohl alespoň půjčit kleštičky a kus alobalu a udělal si to sám, jsem se setkal s naprostou arogancí a odmítáním komunikace, po žádosti o reklamaci pak s ubohým stěžováním si šéfovi podniku a výhružkami zavoláním policie. Vše vyvrcholilo příjezdem šéfa, který sice komunikoval, ale snažil se nás přesvědčovat, že vše bylo v pořádku a že se mýlíme. Kdybych neměl takovou trpělivost a velmi silné morální přesvědčení, seřvu je a odejdu bez placení.

— napsal Matěj | 18.12.2012 22:55 | ID: 000037 | reagovat
reagovat

Milý Matěji,trošku nafouklá bublina ale je to Váš názor ten obsluhující již zde od ledna nepracuje,vodnici si každý chystá jinak byla připravena v pořádku, myslím že jsme došli k závěru a dohodli se a je škoda že si zde nepostěžujete i na to že jste nemusel vodnici platit a dostal jste jí grátis jako omluvu podniku ale chápu ono je lepší říkat jen to zlé.Ale jsme jen lidi né stroje …jak se říká ty kdož jsi bez viny hoď kamenem…Reaguji na Váš komentář s velkým odstupem :) ale až nyní jsem na něj narazil:)
přeji Vám hodně štěstí v životě bez přešlapů
Vaše JAKARA

— napsal jakara | 7.9.2013 21:28 | ID: 000052 | reagovat
reagovat

Přidat komentář

Při psaní komentářů se vyvarujte používání vulgarit, napadání, urážení a dalších nevhodných výroků. Vyhrazuji si právo takový komentář bez upozornění smazat. Děkuji za pochopení.

Formátování textu: Příkazy Textile

 

1. Stiskněte tlačítko Náhled
2. Zkontrolujte a odešlete svůj komentář

Fotogalerie

Reklama